http://www.pravnik.pl

Testy na aplikacje - testy na aplikacje on-line

http://www.pravnik.pl

Interaktywny system nauki i powtórek on-line - pravnik.pl, umożliwia przygotowanie się do egzaminów na aplikacje prawnicze (aplikację adwokacką, aplikację radcowską, aplikację notarialną, aplikację komorniczą i aplikację ogólną). Idea systemu polega na rozwiązywaniu testów z różnych dziedzin prawa oraz systematycznym powtarzaniu. System w inteligentny sposób tworzy harmonogram powtórek, dzięki któremu materiał jest utrwalany i trwale zapamiętywany.

Testy na aplikacje on-line to duża oszczędność czasu - niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi otrzymujemy informację, czy odpowiedź była prawidłowa i jaka jest podstawa prawna prawidłowej odpowiedzi, dzięki czemu testy na aplikacje rozwiązuje się z przyjemnością.

O skuteczności systemu najlepiej świadczy rzesza zadowolonych użytkowników, którzy dzięki nauce z wykorzystaniem systemu pravnik.pl zdali egzamin na aplikacje w ubiegłych latach.

Kategorie

Nauka i edukacja - Prawo
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 3

Słowa kluczowe

Testy prawnicze, Testy na aplikacje

Informacje

Numer ID strony: 1481/1482, Status strony: aktywna od 06/02/2012 18:58, Typ strony: standard, Data dodania: 06/02/2012 18:58, Google PR: 3/10, Alexa Rank: 21922788, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 3, odsłon: 1253

 Powrót  Drukuj