http://www.testy-gsm.pl

Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, HTC, iPhone

http://www.testy-gsm.pl

Testy-GSM.pl to jedyny polski serwis internetowy skupiający się wyłączenie na testach najnowszych urządzeń mobilnych. To co szczególnie nas wyróżnia to rzetelność. Teksty zamieszczane na łamach naszego serwisu są tworzone przez najlepszych, branżowych dziennikarzy. Jesteśmy otwarci na dialog. Wszystkie nasze artykuły zachęcają do polemiki, dzięki temu każdy odwiedzający może poczuć się jak prawdziwy dziennikarz.
Serwis Testy-GSM.pl dysponuje rozbudowaną bazą testów. Nie skupiamy się tylko na popularnych producentach takich jak Nokia, Samsung czy Sony Ericsson, iPhone. Jesteśmy otwarci, także na mniej znane na naszym rynku marki takie jak Palm czy Blackberry.
Jeżeli gubisz się w gąszczu dostępnych na naszym rynku telefonów, kończy Ci się niedługo Twoja umowa z operatorem, bądź chcesz zmienić telefon, nasz serwis pomoże podjąć Ci właściwą decyzję.

Kategorie

Firmy i usługi - Telefony komórkowe
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 4

Słowa kluczowe

Iphone, Sony ericsson, Gsm, Motorola, Htc, Samsung, Nokia, Testy gsm

Informacje

Numer ID strony: 74/74, Status strony: aktywna od 13/08/2011 17:48, Typ strony: wyróżniona od 13/08/2011 17:48, Data dodania: 13/08/2011 17:48, Google PR: 4/10, Alexa Rank: 8268089, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 1357

 Powrót  Drukuj