Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Nasze biuro księgowe pracuje na rynku od 2001 r. My uważamy, że tematów związanych z księgowością i rachunkowością nie można się bać nawet nie wolno! Dlaczego? Może dla tego, że się na tym znamy! Powierzenie naszym ekspertom analizę oraz opiekę nad firmą sprawi, że zyskasz spokój. Gwarantujesz sobie spokój oraz zapewnienie, że wszelkie działania będą kierowane tak aby tobie dać największy zysk, przy równoczesnym poszanowaniu i przestrzeganiu wszystkich aktualnych przepisów prawa. Naszym podstawowym celem jest budowanie wieloletnich relacji z klientami opartych na profesjonalnej i rzetelnej współpracy. Korzystając z usług księgowych naszego biura rachunkowego w zakresie księgowości zyskują państwo spokój prowadzenia firmy. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że w przypadku usług związanych z reprezentowaniem klienta na zewnątrz liczy się terminowość i punktualność.
W skład świadczonych przez nas usług wchodzą zarówno usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe jak również kadrowe. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz kpir, rozliczaniem ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzeniem ewidencji aktywów i pasywów, w tym także do celów podatku vat, rozliczaniem i sporządzaniem deklaracji podatkowych, zeznań podatkowych, sprawozdawczości, dokumentacji do refundacji. Ponadto zajmujemy się także sprawami kadrowymi oraz płacowymi, reprezentacją firmy przed podmiotami zewnętrznymi, w tym urzędami, ale również pomocą przy zakładaniu oraz likwidowaniu działalności gospodarczej. Oferta naszej firmy adresowana jest do osób, które chcą skoncentrować się na rozwoju firmy i realizowaniu opracowanej strategii zlecając rozliczenia w gestii doświadczonych księgowych. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie z zakresu tworzenia biznesplanów wspomagamy naszych klientów w bieżącym funkcjonowaniu działalności gospodarczej, doradzając im optymalne ścieżki rozwoju, które czasem wiążą się z możliwością pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania w postaci dotacji z uni europejskiej. Należycie prowadzone księgi rachunkowe nie tylko zaoszczędzają przedsiębiorcą kłopotów w urzędach, ale przede wszystkim dają im naszym partnerom pogląd na stan biznesu. Jak rozpocząć z nami współpracę? Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się jak możemy wam pomóc. Znajdziesz tam kompleksową naszą ofertę cenową za nasze usługi księgowe. Szukasz atrakcyjnej ceny na księgowość? Zadzwoń do nas.

Kategorie

Firmy i usługi Doradztwo
Firmy i usługi Biura rachunkowe
Według lokalizacji Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowy Dobry księgowy Biura rachunkowe

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 15514/14918
  • Status strony: aktywna od 05/02/2021 12:25
  • Typ strony: wyróżniona od 04/02/2021 07:56
  • Data dodania: 01/02/2021 14:07
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 3, odsłon: 648
https://serwis-telefonow.plhttp://perfumowelove.comhttps://remonty.wroclaw.plhttps://www.tlumacz24.euhttp://saw-dental.plhttps://hurtownia-akces.plhttp://www.gornystudio.plhttp://www.kingasliwa.plhttp://www.in-projekt.com