Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://famgk.pl

FAM Trawienie stali

https://famgk.pl

Postępująca korozja materiałów prowadzi do ich zniszczenia, co stanowi duże zagrożenie dla bezpieczeństwa. Co więcej, uszkodzona infrastruktura może także przyczynić się do znacznych strat finansowych. Zjawisko korozji powstaje zarówno na skutek niesprzyjających warunków otoczenia, takich jak duży poziom wilgotności lub zasolenia, ale także pod wpływem znajdujących się na stali zanieczyszczeń. W celu oczyszczenia powierzchni stali ze smarów czy też po skończonym spawaniu, a także wszędzie, gdzie zawartość chromu na powierzchni uległa zmniejszeniu, warto poddać materiał trawieniu.
Trawienie stali to proces podczas którego z powierzchni usuwane są wszelkie przebarwienia, zanieczyszczenia, a także tlenki. Zanim przystąpi się do trawienia stali, należy oczyścić ją poprzez użycie środków odtłuszczających. Zazwyczaj trawienie przeprowadza się poprzez zastosowanie mieszaniny kwasów, takich jak kwas azotowy, fluorowodorowy, a czasami także siarkowy. Kwasy mieszane są w odpowiednich proporcjach. Powinno unikać się dodawania odczynników, które zawierają chlorki, jak na przykład kwas solny, ponieważ mogłoby przyczynić się to do powstania korozji wżerowej.

Kategorie

Firmy i usługi Budownictwo
Firmy i usługi Automatyka przemysłowa
Firmy i usługi Przemysł
Firmy i usługi Chemia przemysłowa
Firmy i usługi Pozostałe
Według lokalizacji Dolnośląskie
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Trawienie stali Malowanie proszkowe Cynkowanie stali Pasywacja stali Drogowe bariery ochronne

Wyróżnione strony

Trawienie stali

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 15633/14686
  • Status strony: aktywna od 27/01/2022 15:32
  • Typ strony: wyróżniona od 26/01/2022 22:34
  • Data dodania: 26/01/2022 22:34
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 226
https://www.forma-floors.plhttp://www.dekop.com.plhttps://activaair.plhttp://www.gcctv.plhttp://www.domywtradycji.plhttp://twoje-okna.comhttp://www.strefa-tv.plhttp://penwall-lights.plhttp://yola.pl